SA Weekly admin page v2.

This week all of the forecast are the same as Adelaide’s forecast 11/4

Group 1 – Adelaide

Penfield

Two Wells

Mallala

Lower Light

(5)

Group 2 – Penola

Mt Gambier

Lower SE

Moorak

Kangaroo Island

Hynam

German Creek

Kapinnie

(8)

Group 3 – Cummins

Tumby Bay

Coulta

Mt Hope

Mt Cooper

Port Lincoln

Coffin Bay

(7)

Group 3a. – Cleve

Lock

Darke Peak

Waddikee

Ruddal

Mt Desperate

Cootra

Lipson

Whites River

Mount Wedge

Polda

(11)

Group 4 – Hartley

Meningie

McLaren Vale

Tintiniara

Finniss

Yankallila

Victor Harbour

Mt Compass

Strathalbyn

Macgillivray

Tooperang

Middleton

Langhorne Creek

Inman Valley

(13)

Group 5 – Tanunda

Eden Valley

Marananga

Freeling

Kapunda

Lenswood

Littlehampton

Dawesley

Stirling

Lobethal

Harrogate

Greenock

Truro

Wasleys

(14)

Group 6  – Jamestown

Pekina

Wilmington

Mambray Creek

Murraytown

Wirraburra

Laura

Gladstone

Telowie

Belalie

Washpool

Mt Bryan

Flinders

Qualco

Koolunga

Warnertown

Crystal Brook

Georgetown

Bowmans

(19)

Group 7 – Mannum

Wynarka

Sandalwood

Mantung

Loxton

Barmera

Waikerie

Morgan

Alawoona

Swan Reach

Nildottie

Murraylands

Riverland

Robertstown

Black Springs

Olary

Cockburn

Wangara

Woodside

Lameroo

Taldra

Rockleigh

Pinaroo

Jabuk

Murray Bridge

Kulkawarra

Chowilla

Bowhill

Yamba

Cambrai

Joanna

Jervois

Sherlock

Jervois

(34)

Group 8 – Clare

Tothill Belt

Manoora

Blyth

Snowtown

Withwharta

Balaklava

Long Plains

Owen

Tarlee

Riverton

Marrabel

Hoyleton

Mid North

(14)

Group 9 – Minlaton

Yorketown

Port Vincent

Balgowan

Tiparra

Maitland

Yorke Peninsula

Wandearah

(8)

Group 9a. – Port Broughton

Kadina

Bute

Petersville

Ward Hill

Clinton

Dowlingville

Arthurton

Ardrossan

Winulta

Kulpara

(11)

Group 10 – Keith

Lucindale

Furner

Robe

Bordertown

Lochaber

Nangwarry

Mundulla

Keilira

Upper SE

Naracoorte

Struan

Padthaway

Western Flat

(14)

Group 11 – Kimba

Murdinga

Wudinna

Whyalla

Butler Tank

Pinkawillinie

Yalanda

(7)

Group 11.a – Wirrulla

Poochera

Streaky Bay

Penong

(4)

Group 12 – Dulkaninna

Mt Barry

Hamilton

Oodnadatta

Wintinna

(5)